Zimní sezóna je v plném proudu – je třeba nosiče lyží

Zimní sezóna již dávno odstartovala, je nejvyšší čas se porozhlédnout po odpovídající a zároveň i potřebné výbavě určené k převozu lyží a oblíbených snowboardu. Pokud také patříte mezi fanoušky zimních radovánek na svazích, určitě budete potřebovat kvalitní nosiče lyží pro zajištění bezpečné přepravy této výbavy. Dobrá, otevřete si tedy internetové stránky nebo zajdete do kamenné prodejny, ale víte, jak se takové nosiče lyží vybírají a podle čeho určovat jejich vhodnost korespondující s vašimi potřebami? Na trhu se objevuje hned několik typů, nechte si proto poradit a buďte při jejich výběru pečlivý.

 Levné nebo drahé nosiče lyží

Levný nosič na lyže dokáže upoutat především svou nízkou pořizovací cenou. V ostatních ohledech nedokáže těm dražším konkurovat. Za nízkou cenou se totiž ukrývá nižší odolnost a společně s tím i bezpečnost výrobku. V tomto ohledu je dobré si trochu připlatit a objednat si nosič od renomovaného výrobce.

Jedná se o dlouhodobější investici, kvalitní nosič vám vydrží i několik let bez jakéhokoliv opotřebení. Dražší nosiče nabízejí svým uživatelům mnohem větší komfort při montáži, odepínání a navíc jsou opatřené velmi dobrou povrchovou úpravou. Díky tomu při menších oděrkách nezačnou podléhat rzi.

Moderní nosiče na lyže

Aktuálně vyráběné nosiče lyží dokážou svým majitelům poskytnout vše potřebné. Výrobci nezapomínají na možnost uzamčení lyží k nosiči ani na zámek nosiče ke střešní konstrukci vozidla. Kvalitnější nosiče lze uzamykat a odemykat i v lyžařských rukavicích, což je při nízkých teplotách přímo nepostradatelné.

Zakoupit lze jak univerzální nosiče uzpůsobené pro přepravu lyží i snowboardu. Tato varianta je o něco dražší, než je tomu u nosiče pouze na lyže. Vždy si zakupte takový nosič, který kapacitně uspokojí vaše potřeby. Najdete je u společnosti Elsa Group na adrese tazne.cz 

 

Comments are closed.